Ulica Dobry Początek 6 w Krakowie – to adres nowo wybudowanej siedziby ABM SA. Realizacja strategicznej inwestycji wpisała się w 25-lecie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Przez ponad ćwierć wieku aktywności krakowska firma przyczyniła się do zmiany wystroju wnętrz w ponad 20 tysiącach obiektów handlowych w Polsce i za granicą. ABM SA zapewnia kompleksowe umeblowanie sklepu w zakresie projektowania, produkcji, montażu i serwisu mebli. Firma oferuje również wyposażenie do sklepów wielu branż.

O swoich możliwościach ABM SA będzie przekonywać już w nowej centrali, która czeka na uroczystą inaugurację. Specjalna gala z udziałem partnerów biznesowych odbędzie się 29 września w nowej siedzibie.

ABM SA wychodzi naprzeciw potrzebom sieci handlowych, sklepów wielkopowierzchniowych i małych obiektów handlowych. Z naszych usług i produktów korzystają klienci wielu branż w tym: sklepy spożywcze, odzieżowe, drogeryjne, a także specjalistyczne. Cieszymy się z nowej siedziby, która zapewnia jeszcze wyższy standard obsługi klienta „– powiedział Dyrektor Handlowy ABM SA Grzegorz Buzała.

Poprzednia siedziba mieściła się przy ulicy Gromadzkiej 46. Nowa lokalizacja oddalona jest od niej o około 6 km w rozwijającej się wschodniej części Krakowa, w pobliżu obwodnicy S7. Z wcześniejszej siedziby do nowej można dojechać ulicami Kuklińskiego, Lipską, Sarzyckiego, Rybitwy, Botewa i Śliwiaka, z której należy skręcić w ulicę Wrobela.

Budowa drogi, będącej przecznicą od ulicy Wrobela, została sfinansowana przez ABM SA. Na wniosek firmy nadano jej nazwę Dobry Początek. W półtora roku powstał przy niej budynek o powierzchni użytkowej wynoszącej 4 400 mkw. Na 3 kondygnacjach znalazły się m.in.: przestrzeń ekspozycyjna z meblami, market z wyposażeniem do sklepów, magazyn, pracownia architektoniczna, pomieszczenia biurowe, a nawet specjalna sala przeznaczona do ćwiczeń dla pracowników.

Nowa inwestycja przyczyni się do długofalowego rozwoju firmy i usprawnienia jej dotychczasowego funkcjonowania. W związku z powstaniem nowej siedziby, ABM SA chce zatrudnić nowych pracowników, w tym także osoby niepełnosprawne. Jako zakład pracy chronionej, ABM SA czynnie angażuje się w walkę z wykluczeniem społecznym.

ABM SA posiada również 6 salonów w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *