Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, wspierają kobiety w akceptacji swojego ciała. Akcja społeczna MOJE CIAŁO TO JA uruchomiona przez kobiecy portal Wellnessday.eu to pomocny krok dla każdej kobiety, która zmaga się z niskim poczuciem własnej wartości.

Dystrybutor komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly objął patronatem akcję społeczną MOJE CIALO TO JA prowadzoną na kobiecym portalu zdrowego stylu życia Wellnessday.eu. Akcję, mającą na celu zwrócenie uwagi na problem braku akceptacji swojego ciała przez kobiety oraz  wsparcie Pań w pokochaniu siebie, wspierają eksperci z wielu dziedzin. Z ramienia dystybutora komputerów cyklu wystąpi Aleksandra Demiańczyk, biolog, ekspertka do spraw kobiecego cyklu, odpowiadając na pytania czytelniczek oraz opisując zmiany jakie zachodzą w kobiecym organizmie nie tylko w trakcie cyklu, ale także w trakcie całego kobiecego życia, a zwłaszcza w okresie ciąży i połogu.

Kobiece ciało
Kobiece ciało przechodzi wiele zmian w ciągu całego życia. Problemy z jego akceptacją to nie tylko domena nastolatek – wiele kobiet nie może odnaleźć się w świecie kreowanym przez media, lansującym wizerunek idealnej kobiety. Dlaczego natura dba, abyśmy nie wyglądali tak samo?
„Biologia to przede wszystkim różnorodność, ponieważ im większa różnorodność, tym większa szansa na uzyskanie lepszej cechy przy reprodukcji.” – tłumaczy Aleksandra Demiańczyk na łamach Wellnessday.eu. –
„Potomstwo dwóch genetycznie zróżnicowanych osób, będzie zdrowsze, silniejsze i będzie miało większe szanse na przeżycie. Natura dążąc do połączenia jak najbardziej odmiennych genów dba o to, by nie przekazywać tych wadliwych, bądź przekazywać ich jak najmniej. Zatem nasza różnorodność to konieczność przetrwania gatunku, można tak powiedzieć.”

cały wywiad dostępny jest pod adresem:
http://www.wellnessday.eu/moje-cialo-to-ja/323-kobieta-zmienna-jest

Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly są przeznaczone dla kobiet świadomych swojego ciała i zachodzących w nim procesów biologicznych, dlatego też charakter akcji MOJE CIAŁO TO JA jest szczególnie bliski filozofii firmy.

autor: Ladycomp.pl
firma: Ladycomp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *