Pracownicy ABM SA długo będą wspominać 2017 rok niezwykle pozytywnie. Firma kontynuowała intensywny rozwój, co najlepiej ilustrują przenosiny do nowej siedziby i nadzwyczajne wyniki sprzedaży.

– Pod względem sprzedaży 2017 rok był dla nas rekordowy. Udało się to dzięki pozyskaniu nowych klientów i zacieśnieniu współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami biznesowymi. Cieszymy się, że portfolio marek, z którymi mamy przyjemność współpracować od wielu lat, zwiększyło się o kolejnych kontrahentów, w tym sieci handlowe. Jednak największa zmiana jaka zaszła w firmie w mijającym roku, to przeprowadzka do nowo wybudowanej siedziby – powiedział Dyrektor Handlowy ABM SA Grzegorz Buzała.

Centrala firmy została przeniesiona z ulicy Gromadzkiej 46 do rozwijającej się wschodniej części Krakowa na ulicę Dobry Początek 6. Uroczysta inauguracja nowego budynku nastąpiła 29 września na specjalnie przygotowanej gali z udziałem partnerów biznesowych i przyjaciół firmy.

– Pracownicy odczuli znaczący wzrost komfortu pracy. Biuro jest nowoczesne i wygodne. To wszystko przekłada się na podwyższenie poziomu obsługi klientów. Powstała wzorcownia, ułatwiająca sprzedawcom i przede wszystkim klientom, dobranie odpowiednich elementów składających się na mebel. Wkrótce w naszej siedzibie gotowa będzie zupełnie nowa ekspozycja, prezentująca gotowe aranżacje i inspirujące rozwiązania dla sklepowych wnętrz – dodał dyrektor Buzała.

Dla ABM SA 2017 rok był szczególnie udany. Jednak ze względu na oczekujące wyzwania, wyjątkowo ekscytująco zapowiada się również 2018 rok. – Bardzo ważne dla nas będzie podtrzymanie znakomitych wyników sprzedażowych. W tym celu planujemy pozyskać do stałej współpracy kolejne sieci handlowe. Pragniemy szukać także nowych klientów na rynkach zagranicznych, które w naszej ocenie mają szerokie pole rozwoju w branży wyposażenia sklepów – przyznał dyrektor Buzała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *